Питання що часто задаються

Що таке доменне ім'я?

Доменні імена служать для ідентифікації ресурсів Інтернету, таких як комп’ютери, мережі та служби, з текстом, який простіше запам’ятовувати, ніж числові адреси, що використовуються в інтернет-протоколах. Доменне ім’я може представляти цілі збірки таких ресурсів або окремих екземплярів.

Яку CMS ви використовуєте?

Для створення сайтів ми використовуємо WordPress. WordPress перш за все є зручною та надійною системою. Багато модулів, світова підтримка, дозволяє створювати проекти будь-якої складності та високої якості.

Як мені платити?

Оплата 50/50. Перші 50% ви платите перед початком роботи, другі – 50% після завершення проекту.

Що таке веб-хостинг?

Служба веб-хостингу є типом служби інтернет-хостингу, яка дозволяє окремим особам та організаціям зробити свій веб-сайт доступним через Інтернет. Веб-хости – це компанії, які надають простір на сервері, що належать або орендовані для використання клієнтами, а також забезпечують підключення до Інтернету, як правило, в центрі обробки даних.

Що ви використовуєте для інтернет-магазину?

Ми використовуємо WordPress + WooCommerce. WooCommerce – модуль для створення повноцінного Інтернет-сайту з усіма необхідними функціональними можливостями. Входить до 7 найпопулярніших двигунів для інтернет-магазину.